Twitterda Onaylı Hesap Ne Anlama Gelir

Twitterda onaylı hesap ne anlama gelir birçok kullanıcının dikkatini çeken ve araştırma yapmış olduğu bir konu olmaktadır.

Twitterde onaylı hesap ne anlama gelir konusundan hemen sizlere bahsedelim. Birçok kullanıcının hesabında mavi rokete sahip bir rozet bulunur. Yani bunun anlamı onaylı hesaptır. Onaylı hesap demek hesabın orijinal olduğunun bir göstergesidir. Mavi rozeti kullanıcıların her biri alamaz. Sadece sürekli olarak aktif olan, tanınmış ve aynı zamanda orijinal hesabı olan kişiler alabilirler. Orijinal bir hesabı bulunmayan kişilerin mavi rozet alabilmesi imkânsızdır.

Twitterda Mavi Tik Nasıl Alnınır?

Günümüzde bulunan uygulamalar kapsamında en fazla tercih edilen ve en fazla vakit geçirilen uygulama twitterdır. Peki, twitterda mavi tik nasıl alınır biliyor musunuz? Özellikle tanınmış kişilerde mavi tikin olduğunu görebilirsiniz. Takipçisi yüksek ve tanınan birçok kişinin mavi tiki bulunmaktadır. Mavi tik alabilmek için belirli hususlara dikkat edilmesi ve şartların mutlaka yerine getirilmesi gerekmektedir. Şimdi sizlere gerekli olan şartlardan bahsetmek ve sizleri bu konuda aydınlatmak istiyoruz. İşte tewitterda mavi tik almak için gerekli şartlar şu şekildedir

  • Ayarlardan gizlilik ayarının mutlaka herkese açık olması gerekmektedir. Böyle olduğunda paylaştıklarınız bütün twitter kullanıcıları tarafından görülür. Yorum yapılır ve beğenilir.
  • Doğum tarihinizi mutlaka yazmanız gerekmektedir.
  • Mavi tik alabilmek için kapak fotoğrafı olmazsa olmazdır. Yani mavi tike sahip olmak için kapak fotoğrafınıza bir fotoğraf koymalısınız.
  • Profil fotoğrafınızın mutlaka bulunması şarttır
  • Telefon numaranızın bulunması ve aynı zamanda telefon numaranızın onaylanması gerekmektedir.
  • E posta adresinizin olması ve aynı zamanda e posta adresinizin onaylanması gerekmektedir
  • Kişisel bilgiler kapsamında girmiş olduğunuz bütün bilgilerin doğru ve eksiksiz olması şarttır.

Twitterda Onaylı Hesabı Kimler Alabilir?

Twitter kullanıcısı mısınız? Onaylı hesap mı almak istiyorsunuz. Peki, twitterda onaylı hesabı kimler alabilir. Hemen sizlere bu konuda bilgi verelim. Onaylı hesap almak isteyen çok sayıda kişi vardır. Ancak her biri maalesef ki onaylı hesap alamaz. Onaylı hesap almak için kullanıcıların tanınmış olması sürekli aktif olması ve aynı zamanda kişisel bilgilerini de tamamen doldurması gerekmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir