Oxford Ayakkabılarla Hangi Kıyafetler Giyilir?

Oxford ayakkabılar feminen ve asi duruş yarattığı gibi seçtiğiniz kıyafetlere göre sizi çok zarif hale de getirir. Bacak boyunuz kısa ise ten renginize yakın Oxford ayakkabılar seçmelisiniz. Mini etekler ise bu tarz ayakkabıların ayrılmaz parçası. Kolejli havası size katar ve daha genç görünürsünüz. Ten rengi çorap ile farklı bir tarz getirebilirsiniz.

oxford ayakkabı
oxford ayakkabı

Oxford Ayakkabı ve Kombinleri

Desenli, çiçekli ve yaz aylarında da midi askılı elbiseler ile Oxford ayakkabılarını tercihe edebilirsiniz. Boyunuz kısa ise midi tarzı elbiselerden kaçınmalısınız. Skiny pantolonlarla da uyumlu bir tarz yaratabilirsiniz. Oxford ayakkabı ile pantolon giyerken mutlaka pantolonun paçasını kıvırın.

Dar kotlar ile özellikle güzel bir uyum sergiler. Mini ceket ya da kazak ile bu tarz ayakkabıları kombinleyebilirsiniz. Yaz aylarında giyeceğiniz şort ve tişört ile farklı bir uyum sergileyebilirsiniz.

oxford gümüş ayakkabı
oxford gümüş ayakkabı

Kış ayında da opak çorap ve şort tercihi yaparak, Oxford ayakkabılar ile kendinize maskülen görünüm sağlayabilirsiniz.

Kolej ceketleri ve mini etekler her zaman Oxford ayakkabıların favori uyumları arasında yer alır. Soket ya da dizüstü çorap ve mini etek tercihi yaptıysanız ve boyunuz kısa ise ten rengine yakın ayakkabı renkleri seçmelisiniz. Mini elbise ve mini eteklerle Oxford ayakkabılarını tamamlarken, aksesuar olarak büyük çantalar ve büyük şapkalar kullanabilirsiniz. Oxford ayakkabı modelleri ile kendinizi çok şık hissedeceksiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir