İlkbahar/ Yaz Sezonunda Ekoselerden Vazgeçemiyoruz

Ekose kullanım rahatlığı nedeni ile kadınlar tarafından sıkça tercih edilmektedir. Ekoseler kareli oluşundan dolayı spor ve şık görünmek isteyen kadınların dolaplarının vazgeçilmez bir parçasıdır. Ekoseler bluzlarda, gömleklerde kullanıldığı gibi bu sezonda ceketlerde de sıkça karşılaşılmaktadır. Kadınların yanında erkeklerde ekose desenini sıkça tercih etmektedir. Ekose deseni şık görünmek isteyenlerin tercihi olmaktadır.

Sokak Şıklığının Vazgeçilmezi Ekose

Sokak şıklığı denildiği zaman salaş ve kendini çarpıcı gösteren kıyafetler ön plana çıkmaktadır. Kareli gömlekler ile kadınlar spor şıklığı kolay bir şekilde yakalayabilmektedir. Dar jean pantolonların üzerine giyilen ekose gömlekler çok şık bir görüntü oluşturmaktadır. Ayrıca kadınlar gömleklerin alt düğmelerini açarak bağladıklarında oldukça çekici bir görünüm elde etmektedir. Ayrıca bahar ve yazda giyilen şortlara aksesuar olarak da kullanılmaktadır. Mini şortların üzerine bağlanan ekose gömlekler ile sokaklarda şık bir görünüm elde edilmektedir. Bahar aylarında ekose gömleklerin üzerine giyilen jean ceketlerle kadınlar çarpıcı bir görünüm elde etmektedir.

Bahar Aylarının Vazgeçilmezi Trençkotlara Ekose Dokunuşu

Trençkotlar her kadının dolabında olması gereken önemli bir parçadır. Kolay bir şekilde kombinlenmesinden ve kullanışlı olmasından dolayı kadınlar ve erkekler fazlasıyla tercih etmektedirler. Her renkten olan trençkotlara ise bu bahar sezonunda ekose deseni damga gibi vuracaktır. Ekoseli trençkotların ise kombin yapılması oldukça kolaydır. İçerisinde birçok renk barındıran ekoseler, neredeyse her kıyafetiniz ile beraber kolay bir şekilde kombinlenecektir. Ekose trençkotlara ise keten pantolonun yanında jean pantolonlar da çok yakışmaktadır.

Ekose Etekler İle Göz Kamaştırın

Ekose rüzgarı ilkbahar ve yaz sezonunda da fazlasıyla görülmektedir. Kalem, pileli veya uzun… Neredeyse her kesim etekte ekose modeli kullanılmaktadır. Ekose kalem etek tercihinde ise dar bluzlar tercih edilmektedir. Bunun yanına pileli ekose etek tercihinde ise kadınlar, omuz dekolteli bluzları tercih ederek daha çarpıcı bir görünüm elde etmektedirler.

Elbiselerde Ekose Rüzgarı

Kadınların vazgeçilmezleri arasında yer alan elbiselerde de ekose modelleri sıkça kullanılmaktadır. Bahar ve yaz aylarında kadınlar ekose modelini sıkça tercih etmektedirler. Gömlek elbiselerde ise ekose modası daha fazla kullanılmaktadır.

Leave a Comment