Feng Shui İle Yatak Odası Dekorasyonu

Yatak odalarınızın dekorasyonu Feng Shui felsefini benimsiyorsanız ve buna göre dekore etmek isterseniz o halde neyin nasıl yapılacağını bilmeniz gerekiyor. Sizler de yatak odası Feng Shui tasarımı için bu yazımızdan oldukça fazla bilgi toplayacaksınız gibi duruyor.

Çift Düşünce Gücü

Feng Shui felsefesine göre çiftlik oldukça önemlidir. Bu sebeple odada tek bir şey barındırmayın. Örneğin baş ucu lambası iki adet olmalı, bir duvarda kendi resminiz var ise bir diğer tarafta eşiniz olmalı gibi. Bu alanı tek başına yaşamaya odaklı değil, çift olarak yaşamaya odaklı dekore etmelisiniz. Bu odada aile fotoğraflarına pek yer vermeyin.

yatak odası
yatak odası

Yatak Yeri

Yatak yeri Feng Shui felsefesine göre çok önemli. Olabildiğince kapıdan uzak bir noktada olmalıdır. Bunun yanı sıra yatağınızı duvar ada yaslamayın ve aralarda boşluk bırakın ki ilişkiniz bir yerlere sıkış kalarak devam etmesin.

Dolapta Boş Yerler Bırakın

Dolabınızı tıkış tıkış yapmayın ve aşkınızı da bunun sıkıştırmayın. Özellikle birkaç askı boş bırakın ve aşkınızın her yerden sıyrılıp girmesine izin vermiş olun. Enerji olarak Feng Shui felsefesi çok sıkışıklığı ve karmaşıklığı asla sevmez.

yatak odası dekoru
yatak odası dekoru
  • Banyonuzu kapısını her zaman kapalı olarak tutun ve aşk enerjinizin banyoda dolaşmasına izin vermeyin
  • Çarşaflarda sıcak renkleri tercih ediniz.
  • Kuru çiçek ve ölmeye yakın canlı çiçek yatak odanızda barındırmayın.
  • Televizyonunuzu yatağınızı hemen karşısına gelecek şekilde koymayın. Aşkınızın odak noktası televizyon olmamalı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir