Sonbaharın En Trend Saç Renkleri

Saçlar kadınların en mutlu olduklarında ya da en mutsuz olduklarında en çok uğraştıkları görsellerdir. Dolayıısı ile saçların renk modası her zaman değişiklik gösterir ve birçok farklı kesim modelleri her yıl yenilenerek modaya daha uyumlu hale getirtilir. Peki bu yıl sonbaharda hangi saç renkleri moda merak ediyor musunuz?

gri saç
gri saç

Radikal Renkler

Bu yıl sonbaharda oldukça renkli saçları görmek mümkün olacak. Sarı ve kahve tonlarını sevmeyenler için mor saç rengi bu yıl çok revaçta olacak gibi duruyor. Bunun yanı sıra beyaz yakın platin rengi ise yine radikal ama kadınlarda çok tercih edilmeye başlanacak gibi duruyor.

Sarıdan Gri Tonlama Geçişleri

Artık sarı saçları direk görmek neredeyse imkansız hale geldi. Bir ara çok moda olan sarıdan artık kadınlar yavaş yavaş kaçıyor. Şimdilerde aslında ilk bakışta sarı gibi duran ama gri tonlarına kaçış yapılan tonların çok daha beğenildiği ortaya çıkıyor. Bu yıl kadınlar sonbahara uygun olacak şekilde gri tonları ile sık sık boy gösteriyor olacaklar diye düşünüyoruz.

saç rengi
saç rengi

Sonbahar Koyu Renk Saç Modası

Sonbaharda koyu renk saç modasında ise yine küllü kahveler var. Bunun yanı sıra bal rengi saçlar da bizce sonbahara oldukça fazla yakışıyor. Evde saçınızı boyayarak istediğiniz rengi elde etmeniz çok zor bu sebeple işinin ehli bir kuaför tercih etmenizde fayda var deriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir