Yaz Elbiseleri için Mucize Yaratan İç Çamaşırları

Parti, düğün sezonu köşeden yaklaşıyor ve hepimiz en sıcak yaz stillerinde en iyi şekilde görünmek istiyoruz, değil mi? Ancak o nereye koyacağımızı bilemediğimiz çıkıntılarımız sayesinde istediğimiz kıyafetleri giymekte hep zorluk çekeriz. Bazen straplez sutyen bile işe yaramaz. Şimdi bu derdimiz bitiyor, yeni iç çamaşırı çözümleri mucizeler yaratıyor.

yapışkan sütyen
yapışkan sütyen

Arkası Açık Kıyafetler için Yapışkanlı Sutyen

Sırt dekoltesi giyebilmek kolay değildir, sutyen taksanız olmaz, takmasanız olmaz. Arkadan bağlantı içermeyen ve askıları olmayan yapıştırma bir sutyen deneyimine ne dersiniz? Sırt güzelliğine güvenenler, bu parça tam sizin için: Memeleri şekillendiren ve iyi destek sağlayan, kalıplı, hafif yastıklı, altından destekli cup’ lara sahip kendinden yapışkanlı, düz yapılı mikrofiber bir sutyen.

Fonksiyonel Sutyen

Çeşitli şekillerde sabitlenebilen, sökülebilir omuz askılarıyla teller dolaşıyor. Çıkartılıp takılabilen destekli cupları olan sutyen ön kısımda ekstra düşük kesim olan ve arka tarafında ince, çıkarılabilir bir kayış var, bu da ön veya arkada derin bir yaka ile cömert bir giysinin altına giymek için ideal kılıyor.

Korsajlı Külotlar

Külot izini belli etmeyen her fırsat için mükemmel olan bu sıkı korsajlı külot modelleri karnınızı da düzleştirecektir. Destek ve kontrol şekillendiriciler bu mevsim küçük sırlarınız olabilir.

dikişsiz kilot
dikişsiz kilot

Korsajlı Kombinezon

İster deri sıkı kot veya vücut kıyafeti olsun, iç çamaşırlarınızın çizgiler göstermesini istemiyor ve vücudunuzun ideal kıvrımlarını ortaya çıkarmak istiyorsanız harika bir parça! Elbisenin yukarıya çıkmasını önlemek için saten panellerle eğrileri yumuşatıyor. Ancak aşırı sıcaklarda tahammül edebilir misiniz, bilmiyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir