Sinüzitten Kurtulmak İçin Bitkisel Yöntem

Sinüzit bir insanın yaşamına olumsuz etkileyen kronik rahatsızlıkların bir tanesidir. İnsanın birçok işine engel daha iyi olabilen bu rahatsızlık yaşam kalitesinin oldukça düşürür. Sinüzit sahibi kişilerin soğuk algınlığından kesinlikle daha iyi korunması gereklidir.

sinüzit
sinüzit

Mesela eğer sinüzit sahibiyseniz saçlarınızı banyodan sonra kesinlikle saçlarınızı kurutmalısınız. Soğuk ve rüzgardan kaçınmalısınız. Bu yazıda siz değerli okuyucularımız için ‘sinüzite ne iyi gelir’ sorusuna cevap vermek istedik.

Sinüzite Birebir Papatya Kürü

Sinüzitten korunmak için onlarca yöntem denemiş olabilirsiniz. Artık etkili bir yöntem arıyorum diyorsanız size vereceğimiz bu bitkisel tedavi yöntemini mutlaka uygulamalısınız.  Peki nedir bu yol?

sinüzit nedir
sinüzit nedir

Bir kaba 500 mililitrelik su koyun ve kaynatın. Bu suyun içinde kaynama esnasında 3 çorba kaşığı kurutulmuş papatya ekleyin. Daha sonra başımızı bir örtü ile örterek kaynamış suyun buharının üzerine eğin. Burnunuzdan nefes alıp verin. Beş dakika boyunca bu uygulamayı yapın. Daha sonra yarım saat ara verip tekrar 5 dakika da aynı uygulamayı gerçekleştirin. Bu kürü sinüzit tamamen kuruyana kadar devamlı uygulamanızı tavsiye ediyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir