Kabarık Etek Modelleri Nasıl Kombin Edilmeli?

Etekler özellikle bayanların vazgeçilmezi. Şık ve zarif gösterdiği gibi rahatlık açısından da sevilen etekler bu sezon oldukça gösterişli ve sevimli. Kabarık etekler ya da tütü eteklerle kendinize yeni bir tarz yaratın. Genç kızların yanı sıra yetişkinlerde özellikle kabarık etek modelleri ile kendilerine farklı bir stil sağlayabilir.

etek
etek

Kabarık Eteklerle Her Mevsim Şık Olun

Kilo kısmı basende toplanan bayanların tercihi olan kabarık etek modelleri ile sorunlu bölgenizi de kapatabilirsiniz. Yaz ve kış ayına özel farklı kumaşlardan yapılan özel tasarımlı etek modelleri ile günün her saati kendinizi stil sahibi hissedin. Genç kızlar özellikle mezuniyet gecelerinde bu tarz etekleri topuklu ayakkabı ile giyebilir.

Kabarık etekleri, kemer ile kullanabileceğiniz gibi kemersiz de kullanabilirsiniz. Bel kısmınız kalın ise ince kemer takabilirsiniz. İnce bir bele sahipseniz, kemer konusunda şanslısınız. İstediğiniz kemeri kullanabilirsiniz. Bacak kısmınız kalın ise kabarık etek modelleri, tam size göre.

etek modeli
etek modeli

Kabarık etek modellerinde tülleri veya çift kumaştan yapılan modelleri görebilirsiniz. Tül kısımlarında ise baskılar ya da çiçek desenlerinin yanı sıra geometrik şekiller hakim. Kloş tarzı olan kabarık etek modellerini ise rahatlıkla gün içinde giyebilirsiniz. Babet tarzı ayakkabılar yerine topuklu ayakkabılar ile giyerseniz daha zarif bir görünüme sahip olursunuz. Aksesuar olarak küçük el çantası ve büyük şapkalar takarsanız, kendinize nostalji hava yaratırsınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir