iPhone 12 Ekran Koruyucu

Telefonun en pahalı aksesuarlarından biri olan ekranlar ve ekran koruyucuları başında geliyor. Cihazınıza değer veriyorsanız, onun başına hiçbir şey gelsin istemiyorsanız o zaman onu çiziklere ve diğer tür hasarlara karşı korumak üzere iPhone 12 ekran koruyucusu ürünlerini kullanmalısınız. Bu konuda sizin telefonunuzu koruyacağını düşündüğünüz iyi bir ekran koruyucu almanız gerekiyor.

Normalde telefonlarda ekran koruyucuları olmadığında darbeler direk telefonun orijinaline zarar verir. Ekran koruyucuları, çiziklere ve çatlamalara karşı ekranın kendisi gibi maruz kalır, ancak ek bir güvenlik katmanı sunduğu için olası kazalarda telefonunuzu koruyarak direk darbe almasını önlüyorlar. O yüzden telefonlarınız hem kendi ekranları sayesinde hem de ek almış olduğunuz telefon koruyucuları sayesinde iki kat daha güvenli bir hale geliyor.

Bu konuda dikkat edilmesi gereken bazı hususların yanında güvenilir adreslerden ekran koruyucusu almanızda önemlidir. Çünkü kaliteli olmayan bir ekran koruyucusu sizin hiçbir işinize yaramayacak ve ilk darbede tuzla buz olup belki telefonunuza bile zarar verecektir.

İphone 12 Ekran koruyucusu

Ekran Koruyucu Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Telefonunuzu aldınız ama onu koruma altına almayı çok istiyorsunuz. Bu durumda yapmanız gereken tek şey kaliteli bir ekran koruyucusu almaktır. Bu konuda yapacağınız iPhone 12 ekran koruyucusu seçimleri sizin telefonunuzun güvenliğini doğrudan etkileyecektir. Ekran koruyucunuzun cam mı yoksa plastik mi olacağına karar vermeniz gerekir.

Uzun süredir piyasada olan plastik ekran koruyucular, ince bir plastikten yapılmış bir kâğıt parçası gibi görünüyorlar. Plastik koruyucular oldukça ucuzdur bu yüzdende alıcılarına her zaman cazip gelir, ancak düşmelere, ekrana alınan darbelere karşı dayanacak kadar sağlam değildir. Bunun yanında cam koruyucular ise son zamanlarda oldukça popüler bir hale gelmiştir.

Ayrıca fiyatları son dönemde oldukça düşen bu koruyucuların rahat kullanımlarının yanında, çiziklere ve düşmelere karşı plastik olanlara nazaran daha yüksek bir dayanıklılık derecesi bulunuyor. Bunun yanında cam koruyucular ekranın daha net bir görüntü sunmasını da sağlıyor. Sizde daha dayanıklı olan bir ekran koruyucusu istiyorsanız seçiminizi o yönde yapmalısınız.

Kaliteli Ekran Koruyucusu Özellikleri

Bir ürün kaliteli ise daha uzun süre kullanabilmeniz mümkün hale gelir. Bu durum ise sizi sürekli maliyete sokmaktan kurtarır. Bir kaliteli ekran koruyucusunda ise bulunması gereken bazı özellikler vardır. Başta kırılmaz, bükülmez bir yapıda olmaları gerekir. Ayrıca ilk darbenin ardından tuzla buz olan bir koruyucu yenisine mal olacaktır.

Ancak kaliteli ekran koruyucuları darbelerde çok az hasar alarak sadece bazı noktalarında çatlama gösterir. Bunun yanında telefon camının şeklini tam kaplaması ve belli bir kalınlığının yanında sert aynı zamanda dayanıklı olması gerekir. Bu konuda doğru adreslerden kaliteli ürünler almanız önemlidir. Bu konuda kaliteli ürün özelliklerine sahip olan iPhone 12 ekran koruyucusu için, https://www.mobilcadde.com/filmler/apple-iphone-12-ekran-koruyucu-filmleri adresini ziyaret etmeniz gerekir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir