Çocuklar İle Tatile Konforlu Tatil

Yaz ayı geldikçe ve okulların kapanması ile birlikte yaz tatilleri için en iyi zaman gelmiş oldu. Ancak her bölge çocuklar ile tatile gitmek için pekte uygun değildir. Gittiğiniz yerin çocuklarınız içinde uygun olması gerekmektedir. Sonuçta onların eğlenmesi sizin de eğlenmeniz anlamına gelmektedir. Konforlu bir tatil ailecek gidebilmeniz için önemlidir.

aileyle tatil
aileyle tatil

Yabancı misafirler gibi uygun fiyatlara tatile gidebilmek için en önemli nokta erken rezervasyon yaptırmanız olacaktır. Bu nedenle gideceğiniz yerlere mutlaka önceden tatil yaptırın. Böylece gittiğiniz zaman hem istediğiniz yeri almış olacaksınız hem de bütçenizi zorlamamış olacaksınız.

Ailecek Tatile Gidilecek Yerler

Çeşme bölgesi çocuklar ile tatile gidebilmek için en uygun yerlerden birisidir. Çünkü yaz aylarında deniz suyu çocuğunuzun üşümemesini sağlayacak derecede olacaktır. Ilıca plajı sahil şeridinin 1 metreyi aşmayan derinlikle olması nedeniyle çocuklarınız yüzerken de daha güvende hissedebilirsiniz. Ancak rüzgarlı olduğu için Çiftlikköy taraflarını da tercih edebilirsiniz.

tatil alanları
tatil alanları

Bodrum ise gürültüden ve kalabalıktan uzak olmak isteyenler için daha uygun bir yer olacaktır. Bitez civarında temiz ve çok derin olmayan ince kumlu plajlar vardır. Buralarda ailecek harika zaman geçirebilirsiniz. Göndoğan koyunda çocuğunuzla çok sayıda su aktivitesi yapabilirsiniz. Eğer isterseniz yelken kursları bile alma imkanınız olacaktır. Akyarlar plajı ise kıyıdan 25-30 metre uzaklaşmanıza rağmen su derinliğinin diz seviyesini geçmeyen bölgelerden birisidir. Burada da çocuklarınız ile rahat rahat denize girebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir