Bu Kışın En Güzel Yapay Kürkleri

2017-2018 kış modası kendini yavaş yavaş göstermeye başladı bile. Bunların ne başında ise kışın sizi ısıtacak ve aynı zamanda oldukça tarz olmanızı sağlayacak yapay kürkler ilk sırayı aldı. Gerçek kürk artık bilindiği üzere bilinçli insanlar tarafından asla tercih edilmiyor. Dolayısı ile markalar bu anlamda en doğrusunu yapıyor ve kürkten vazgeçemeyenler için yapay kürkler ile modayı yakalamasına olanak sağlamış oluyor.

kürk
kürk

Renkli Renkli

Yapay kürk renlerinde bu yıl daha fazla renk göreceğiz. Bunların en başında vişne çürüğü, yeşil tonları, mor renkleri ve gri tonları en çok tercih edilenlerden biri olacak. Elbette siyah ise yapay kürk modellerinde yine en vazgeçilmezlerden biri oluyor olacak.

Yarı Uzun Yapay Kürkler

Artık kısa kürkler modanın çok dışına çıktı. Bu yıl basen kısmına gelecek kadar ne uzun ne de çok kısa yapay kürkler moda olarak ön plana girdi. Dolayısı ile hem çok şık olacak hem de içiniz ısınıyor olacak.

kürk modeli
kürk modeli

Düğmeli Kürkler

Yapay kürk modelleri genellikle düğmeli olarak tercih ediliyor. Birkaç fermuarlı modeller görüyor olsanız da yine düğmeli modeller her zaman çok daha fazla talep görüyor olacak. Dolayısı ile sizler de bu yıl sıcak olmak istiyorsanız ve tarzımı da konuşturayım ama hayvan haklarına da saygılı olayım diyorsanız yapay kürkler yani imitasyon kürkler vazgeçilmeziniz olacak diyebiliriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir