Seramik Radyant Isıtıcı Nedir?

815 derece ve üzerindeki yüksek yoğunluklu ısıtıcılar olan seramik radyant ısıtıcılar, en üst düzey yoğunluklu ısıtıcı modelleri arasında yer almaktadır. Bu özellikleri günümüzde pek çok kişinin seramik radyant ısıtıcılara gösterdiği ilginin sebebidir. Rezistans Marketi tarafından da en güvenilir ve işlevsel özelliklere sahip modellerinin sunulduğu seramik radyant ısıtıcı modelleri 1 ile 6 mikron arasında ışın dalga boyu gösterebilmektedir.

Seramik Radyant Isıtıcı Çeşitleri Nelerdir ve Hangi Alanlarda Kullanılır?

Doğalgazlı, U tipi borulu ve seramik plakalı gibi farklı şekillerde üretilen bu ısıtıcılar yüksek sıcaklık derecelerinde çalışmaya da elverişlidir. Endüstriyel tip olarak da üretilen seramik radyant ısıtıcıları farklı alanlarda kullanabilirsiniz. Geniş bir kullanım alanına sahip olan bu ısıtıcılar açık bir sistem üzerine kurulmuştur.

Isının yayılım şeklini tamamen açık bir şekilde veren seramik radyant ısıtıcı modelleri güvenliğinizi de en üst düzeye çıkartabilmenizi sağlar. Isıtıcıların ön yüzeyinin açık şekilde tasarlanmış olması ve en yeni teknolojiler ile desteklenmesi mekanların her zamankinden daha hızlı bir şekilde ısıtılabilmesini de sağlar.

Seramik Radyant Isıtıcı Nasıl Çalışır?

Seramik plakalar ve plakalara ulaşan ısı seramik radyant ısıtıcıların deliklerinden geçer ve dışarıya doğru ısının yayılımını sağlar. Isı tam dışarıya çıktığı zaman seramik yüzeylerde de ısı meydana gelir. Seramik radyant ısıtıcılardaki delikler brülör sistemlerine benzer bir şekilde çalışır. Uzun yıllar boyunca kullanıma uygun olan seramik radyant ısıtıcılara Rezistans Market güvencesi ile sizler de erişebilirsiniz.

Seramik radyant ısıtıcılar ve diğer ısıtıcı çeşitlerine göz atmak isterseniz Rezistans Market’in resmi internet sitesi olan https://www.rezistansmarket.com/ adresine göz atabilirsiniz. Aynı adreste farklı ısıtıcı modelleri, aksesuarları ve rezistans çeşitleri de yer almaktadır.

Leave a Comment